Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Odwiedziło nas 56183 użytkowników
1% PODATKU

Szanowny Podatniku,

   

      już za rok stowarzyszenie TPZZ będzie miało możliwość ubiegania się o status Organizacji Pożytku Publicznego. Nadanie niniejszego statusu wiąże się z różnymi przywilejami, między innymi z możliwością otrzymywania 1% podatku od osób fizycznych. Każdy odpis 1 % od podatku dochodowego to dla nas, stowarzyszenia TPZZ, szansa na uzyskanie nowych środków finansowych w celu propagowania, rozwoju i realizacji planowanych przedsięwzięć, a przede wszystkim szerzenia kultury oraz tradycji, zarówno narodowej i regionu, w środowisku lokalnym. 

   

Drogi Podatniku, to Ty zdecydujesz gdzie trafi Twój 1 % podatku dochodowego.  

   


 

    

Tymczasem apelujemy do Państwa o wsparcie 1 % swojego podatku innych osób, dla których ważna jest Wasza pomoc.

Niedawno dotarł do nas list z taką właśnie prośbą od rodziców małego Mateuszka :

 

 

Witamy,


  Nasz synek Mateusz urodził się 14 sierpnia 2012 roku. Przywitaliśmy go z wielką radością i entuzjazmem. Niestety jest ciężko chory, bo przytrafiła mu się choroba genetyczna- dystrofia mięśniowa typu Duchenne’a. Atakuje ona mięśnie, doprowadzając do ich zaniku. 
  Prosimy Was wszystkich i waszych znajomych zarówno o modlitwę o cud uzdrowienia, jak również o pomoc materialną poprzez przekazanie 1% podatku na rzecz fundacji: KRS 0000325747 z dopiskiem „dla Mateusza Woźnego”.


Z serca dziękujemy,


Tomek i Bożena oraz Mateuszek Woźni


Poniżej podajemy pełne dane fundacji:
Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy, 
ul. Borówkowa 6 
80-177 Gdańsk
KRS 0000325747
REGON 220756680
NIP 9571015695


Konto:
Volkswagen Bank 
nr rachunku 92 2130 0004 2001 0483 1491 0001
z dopiskiem „dla Mateusza Woźnego”


 

 

 

Drodzy Państwo, nie przechodźmy obok takich prośb obojętnie. Przekazanie 1 % podatku na cele charytatywne tak naprawdę nic nie kosztuje. Rozejrzyjcie się wokoło, podobnych apeli jest wiele. Niektóre dotyczą również naszych znajomych, ich dzieci, krewnych.  Wystarczy chcieć!                                                                                                   Z poważaniem,


                                                                                                      Zarząd TPZZ

 

 

 


PARTNERZY

Strona internetowa jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego zgodnie z projektem pn. "Centrum wsparcia organizacji pozarządowych w powiecie słupeckim".